Nową twarzą kolekcji makijażu Les Beiges została francuska aktorka Marine Vacth. Reżyser François Ozon obsadził ją w głównych rolach w takich swoich filmach jak „Młoda i piękna” czy „Podwójny kochanek”. Ale to nie koniec nowości − linia Les Beiges tej wiosny stoi również pod znakiem innowacyjnej technologii...

Kolekcja Chanel Les Beiges wiosna 2019

Na wiosenną kolekcję makijażu, który ma subtelnie korygować cerę, a przede wszystkim dodawać jej zdrowego blasku, składa się innowacyjny podkład, pudry (obłędnie pachną), paleta cieni do powiek (piękna kreacja w naturalnych odcieniach Les Indispensables), jak i balsam do ust (Healthy Glow Intense). Wielozadaniowy puder rozświetla i brązuje cerę. Może być stosowany samodzielnie w zależności od naszych potrzeb lub jako wykończenie makijażu wykonanego podkładem Les Beiges Water-Fresh Tint.

 2 chanel Marine Vacth picture by Anne Combaz LD

Innowacyjny podkład od Chanel

Les Beiges Water-Fresh Tint (w 6 odcieniach) to niezwykle lekki podkład, który ma za zadanie jak najmniej ingerować w naszą skórę i dawać bardzo naturalny, promienny efekt. Nowy kosmetyk został oparty na technologii mikrokropelek z pigmentami. Wyróżnia go również minimalistyczny skład.

 

Marine Vacth twarzą Chanel

 1 chanel Marine Vacth picture by Anne Combaz LD

Fot. materiały prasowe Chanel