Kampania Przeciw Homofobii po raz kolejny organizuje akcję Tatuaże Przeciw Homofobii. Tym razem pieniądze zebrane podczas wydarzeń w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Szczecinie przeznaczone zostaną na działania wspierające osoby transpłciowe. Nas cieszy i to, że wśród tatuujących jest masa super dziewczyn!

13 lipca w Warszawie, 19 lipca w Krakowie, 20 lipca we Wrocławiu i 27 lipca w Szczecinie. To kolejne daty tegorocznej odsłony Tatuaży Przeciw Homofobii. Idea jest piękna i prosta: dochód z tatuaży zostaje przekazany na działani Kampanii Przeciw Homofobii na rzecz osób transpłciowych. Tatuatorki i tatuatorzy specjalnie w ramach akcji tworzą wzory, które można sobie u nich następnie wytatuować. Koszt każdego tatuażu to 250 złotych. W akcji mogą wziąć udział osoby pełnoletnie. 

Tegoroczna, trzecia odsłona wydarzenia KPH, startuje w Warszawie. 13 lipca między 13:00 a 21:00 tatuowanie będzie się odbywało w kawiarni Kawałyksztuki niedaleko placu Unii Lubelskiej, a wśród osób tatuujących znajdą się m.in.: Bianka Szlachta, Emma Szpura (Jednorożec tatuuje), Magda Sawicka, Dagna Wrażeń czy Zosia Jabłońska (@dziaranienakolanie). Chłopaki oczywiście też będą.

Wieczorem KPH zaprasza na after party, na którym zagra dj Janek Przybyłowski. 

Wkrótce w naszych kanałach więcej o wybranych tatuatorkach.

 1 kph tatuaze przeciw homofobii

3 kph tatuaze przeciw homofobii

4 kph tatuaze przeciw homofobii

5 kph tatuaze przeciw homofobii

Wydarzenia na FB

Warszawa

Kraków

Wrocław

Szczecin

Fot. Agata Kubis / materiały prasowe