Celebracja kobiecej siły, radości i pewności siebie – w takim duchu powstawała nowa kolekcja polskiej marki Undress Code, co udało się pokazać Sonii Szóstak na zdjęciach z jesienno-zimowej kampanii.

Najnowsza kolekcja Undress Code to konsekwentne rozwijanie stylu, z którego słynie ta polska marka. Znajdziemy więc w niej wygodne biustonosze czy body idealne nie tylko jako bielizna, lecz także sprawdzające się jako pełnoprawne ubranie. Przede wszystkim jednak nowe modele na jesień i zimę utrzymane są w zarazem eterycznym duchu, jak i nawiązują do sportowego sznytu, geometrycznej precyzji i artystycznej grafiki. Tym tropem Undress Code podąża od początku, wyróżniając się na rynku bielizny i zdobywając klientki i klientów nie tylko w naszym kraju, lecz na całym świecie – bieliznę z tą polską metką kupimy i w Stanach, i w Azji, jak i w różnych częściach Europy, np. we Francji czy w Szwajcarii.

1 UndressCode

Bielizna AW 19/20 nie tylko cieszy oko, lecz także staje się jeszcze bardziej wygodna – wszystko to dzięki zastosowaniu szerokich gum, które otulają ciało i dają wsparcie, dobrze utrzymują piersi nawet w przypadku miękkich biustonoszy bez fiszbin. Do tego możliwość regulacji obwodu. Ciekawe są też wycięcia, które dodają lekkości, na przykład wysoko zabudowanym majtkom.

Co jeszcze nowego? Welur w odcieniu bordo! Jeszcze więcej modeli wygodnych i szykownych body. Staniki-topy z figlarnymi dziurkami. Koronki w geometryczne wzory. Elementy w kształcie litery V nawiązujące do symbolu zwycięstwa i kobiecej siły. A także ciekawa kapsułowa kolekcja - „Art Capsule” – z nadrukami prac Wassiliego Kandinskiego na delikatnej cielistej tkaninie, co daje efekt tatuażu na ciele.

W kampanii na sezon jesienno-zimowy zobaczymy trzy wyjątkowe modelki: Maję Salamon, Zuzannę Krzątałę i Alicję Sekułę. Dziewczyny oddały na zdjęciach to, że świetnie czują się same ze sobą, w swojej skórze, a w tym w końcu tkwi nasza moc.

Geometria, sztuka, eteryczność i zdyscyplinowane formy romansujące ze sportowym stylem oraz empowerment. To wszystko odnajdziemy w nowej kolekcji marki Undress Code tworzonej przez małżeństwo Izę i Kacpra. Wszystkie modele odszywane są w Polsce, co jest ważne dla założycieli, którzy starają się również dbać o zrównoważoną i etyczną produkcję, poszukują coraz bardziej ekologicznych rozwiązań w swoim biznesie, jak i materiałów jak najbardziej przyjaznych ciału oraz modeli dopasowanych do coraz bardziej różnorodnych typów sylwetki.

3 UndressCode

2 UndressCode

6 UndressCode

4 UndressCode   

5 UndressCode

Kredyty

Zdjęcia: Sonia Szóstak

Scenografia: Ania Szczęsna

Modelki: Maja Salamon / Division

Zuzanna Krzątała / Modelplus

Alicja Sekuła / Gaga Models

Make-up: Marianna Yurkiewicz

Włosy: Daniel Gryszke