W tym roku w gorącym okresie przedświątecznym na Targach Rzeczy Ładnych pojawi się rekordowa liczba wystawców i wystawczyń. Wśród nich znane i lubiane marki, jak również debiutujące na TRŁ – tych jest aż 77! Czego konkretnie możemy się spodziewać? Będzie polski design, będą dzieła plakacistów i ilustratorów, jak również marki modowe czy lajfstajlowe. Słowem: dużo dobra. I pomysłów na udane prezenty z metką "made in Poland". 

Tym razem targi podzielone zostaną na trzy przestrzenie, a co za tym idzie trzy bloki tematyczne. Pierwsza strefa to Laboratorium z najlepszym polskim designem takim jak meble, oświetlenie, ceramika, rzeczy vintage, tekstylia, produkty stworzone z myślą o dzieciach itp. Kolejną przestrzeń (w Butelkowni) organizatorki i organizatorzy poświęcili ilustracjom, grafikom i drukowi w najrozmaitszej postaci. Strefa ta nosi nazwę TRŁ PRINT! Kolejna strefa i nowość na targach to ta przygotowana we współpracy z ELLE, co oznacza dużo dobrej polskiej mody, a dokładnie 30 marek takich jak NAGO czy słynące z oprawek Sirene Eyewear.

Targi Rzeczy Ładnych TRŁ / ZIMA! to dla nas najważniejsze wydarzenie roku. Także zainteresowanie wystawców było rekordowe – dostaliśmy ponad 530 zgłoszeń od marek chętnych pokazać się przed najlepszą publicznością TRŁ. Z tego grona wybraliśmy 254 firmy i projektantów – różnorodnych, oryginalnych, ale przede wszystkim reprezentujących świetną jakość. Takiej selekcji i bogactwa wyboru mogą nam zazdrościć inne europejskie stolice – cieszą się Ajka Mroczkowska, Anna Pruszyńska i Paweł Stremski, twórcy Targów Rzeczy Ładnych.

Podczas Targów Rzeczy Ładnych będziecie mogli i mogły odwiedzić także stoisko G'rls ROOM: kupić plakaty, papierowe magazyny, jak również ostatnie modele majtek Irena. Będzie też parę niespodzianek! Już nie możemy się doczekać spotkania z Wami!

Pamiętajcie też, że TRŁ to nie tylko targi i zakupy! Tej edycji, podobnie jak poprzednim, będą towarzyszyły wydarzenia specjalne, m.in. znakomita wystawa „PRZYTUL POLSKĘ”, zachęcająca dzieci i dorosłych do zastanowienia czym jest nowoczesny patriotyzm.  

Do zobaczenia na TRŁ!

1 targi rzeczy adnych trlzima2 

Targi Rzeczy Ładnych TRŁ / ZIMA!

30 listopada -1 grudnia

Centrum Praskie Koneser

Wstęp: 10 zł

Wydarzenie na Facebooku

Pełna lista wystawców 

 

FB: facebook.com/targirzeczyladnych

INSTAGRAM: @targirzeczyladnych 

 

Fot. materiały prasowe TRŁ