25 lipca po raz kolejny wspaniałe wydarzenie organizowane przez Zwykłe Życie: Niech żyją dziewczyny! Lato - echże ty! Spotkania, warsztaty, targi. A wszystko to w niedawno otwartej Elektrowni Powiśle. My matronujemy z radością i zapraszamy na orgazmiczą rozmowę Pauliny Klepacz i seksuolożki Patrycji Wonatowskiej!

Targi, warsztaty, spotkania i dyskusje oraz loteria. Podczas kolejnego wydarzenia Niech żyją dziewczyny! (to już piąta edycja!) będzie się działo. Przyznamy, że tęskniłyśmy za spotkaniami z Wami, więc tym bardziej się cieszymy i dziękujemy za tę okazję teamowi Zwykłego Życia. Oczywiście organizatorzy dołożą wszelkich starań, aby było bezpiecznie. Pamiętajcie o maseczkach i myciu rąk!

Jeśli chodzi o targi, to swoją obecność zadeklarowało ponad 50 wystawców i wystawczyń. Spodziewajcie się książek, rzemiosła, naturalnych kosmetyków, ceramiki czy ubrań.

Bądźcie też czujne i czujni, bo wkrótce zapisy na warsztaty. Tosia Kiliś z Fenek Studio pokaże jak wykonać Pysio Totem, Kasia Knioła opowie czym są adaptogeny, Weronika Regosz nauczy posługiwać się triadą ciało, oddech, głos. Czekają na Was także warsztaty na temat ubóstwa menstruacyjnego „Akcja menstruacja”.

Spotkania i dyskusje. Tutaj będziemy my! Ale będzie też Mateusz Bzówka, który na żywo poprowadzi podcast Queer antena. Ten o dragu. Będzie także dyskusja o ciałopozytywności w sztuce i reklamie.

Będzie również loteria fantowa! Zebrane pieniądze zostaną przekazane Stowarzyszeniu Miłość Nie Wyklucza. 

Ooo… orgazm! Wielkie czy małe „o”? Mała śmierć? Orgazm równoczesny? Orgazm wielokrotny? Orgazm w skarpetkach? Orgasm gap! Nasza redaktorka naczelna Paulina Klepacz wraz z seksuolożką i terapeutką Patrycją Wonatowską porozmawiają o kobiecym orgazmie. Obalą mity, skupią się na faktach. Będzie to bez wątpienia orgazmiczna rozmowa.

 

Elektrownia Powiśle, 25 lipca 2020 roku, sobota, od godziny 11.00 do 19.00

Szczegóły wydarzenia na Facebooku: Niech żyją dziewczyny! Lato - echże ty!

Fot. materiały prasowe