Jeśli tak jak my nie wyobrażacie sobie Bożego Narodzenia bez życzeń w wyjątkowej oprawie, to mamy dobrą wiadomość – Bolesław Chromry, Michał Loba, Podkościelny, Wędzicka i Patryk Hilton zaprojektowali dla Levi’s zestaw wyjątkowych świątecznych kartek. Co więcej – całkowity dochód z ich sprzedaży zostanie przekazany na wsparcie kobiet za pośrednictwem Fundacji Feminoteka!

Kończący się rok 2020 był czasem szalonym i dziwnym. Nareszcie jednak nadchodzą święta, kiedy będzie można trochę odetchnąć i celebrować wspólne chwile. Ale pewnie nie ze wszystkimi uda się spotkać w dobie obostrzeń. Dlatego warto wysłać życzenia od serca, dać znać, że się pamięta o bliskich i życzyć sobie i im, by znów szybko można było się wyściskać i by 2021 rok okazał się spokojniejszy.

Jeśli zdecydujecie się posłać dobre słowa na unikatowych, magicznych kartkach świątecznych od marki Levi’s, to w dodatku dołożycie się do szczytnego celu, czyli dofinansowania Fundacji Feminoteka, która wspiera kobiety – przede wszystkim na polu walki z przemocą: psychiczną, fizyczną, ekonomiczną i seksualną. Pięknie wpisze się to w ideę pomocy wzajemnej, która naznaczyła ostatnie 12 miesięcy. Mimo trudnego okresu, zdecydowanie częściej niż zwykle okazywałyśmy i okazywaliśmy sobie jeszcze więcej siostrzeństwa, braterstwa, solidarności ponad podziałami.

Zarówno my wszystkie w naszej redakcji, jak i marka Levi’s – która od zawsze wpiera priorytetowo takie wartości, jak jedność, równość i tolerancja, czy to w zakresie płci, rasy czy poglądów – zgadzamy się z tym, że kobiety są niezaprzeczalnymi bohaterkami 2020 roku. Odzyskujemy głos, wychodzimy na ulice, walczymy o swoje prawa. W imieniu własnym, jak i babć, mam, sióstr, córek, przyjaciółek, sąsiadek. Niestety nie wszystkie mamy dość siły, odpowiednich warunków do tego. Bo nasza codzienność temu często nie sprzyja. Całe szczęście, że są takie organizacje jak Fundacja Feminoteka, które nie zostawiają kobiet samych, niosą im siostrzeńską pomoc.

1 kartka

Patrycja Podkościelny / @podkoscielny

Przejdźmy zatem do konkretów! Kartki świąteczne, można kupować od dziś, czyli 6 grudnia do 31 grudnia w sklep.beczmiana.pl. Cena kartki to 12 zł + koszt wysyłki. Wybierać możemy spośród prac takich cenionych artystek i artystów jak: Bolesław Chromry, Michał Loba, Podkościelny, Wędzicka i Patryk Hilton. Zaproszenie do tego projektu twórczyń i twórców wpisuje się też w ideę wspierania branży artystycznej i kreatywnej, którą Levi’s od lat realizuje. W świątecznym czasie wszystkie działania marki – którym przyświeca hasło GIVE BETTER GIVE BACK – skupiają się przede wszystkim na tym, żeby dawać, bo jak nigdy jest to teraz bardzo potrzebne.

Całym sercem wspieramy świąteczną akcję marki Levi’s, dlatego wraz z nią organizujemy dla was konkurs na naszym Instagramie. Ponieważ rok 2020 bardzo nas wszystkich przetestował, chcemy przekazać życzenia dla świata na rok 2021. My już swoje życzenia napisałyśmy, teraz czas na was. Od dziś do 31 grudnia na IG stories dzielcie się swoim przesłaniem na 2021 rok, oznaczając przy okazji nasz magazyn (@grls_room) i Levi’s Polska (levis_poland). Pięć osób, które napiszą najbardziej szczere i kreatywne życzenia, zostanie nagrodzonych zestawem kartek od polskich artystek i artystów oraz książką „Sexy zaczyna się w głowie” autorstwa naszej redaktorki Pauliny Klepacz i Karoliny Cwaliny-Stępniak. Obyśmy wypełniły i wypełnili te życzenia miłością, jednością i spokojem! A ich moc przyniosła nam piękną przyszłość! Do dzieła! 

Tu znajdziecie REGULAMIN konkursu. 

5 kartka

Wedzicka / @wedzicka_com 

4 kartka

Michał Loba / @lobamichal 

3 kartka

Bolesław Chromry / @boleslaw_chromry

2 kartka 

Patryk Hilton / @patrykhilton