Kolejna edycja Niech Żyją Dziewczyny już 15 i 16 maja w warszawskiej Elektrowni Powiśle. Wydarzenie będzie kręciło się wokół tego, co ważne, czyli: zdrowia, seksu i edukacji. 

15 i 16 maja, w godzinach 11-19 w Elektrowni Powiśle przy ul. Dobrej 42 ekipa Zwykłego Życia zaprasza na Niech Żyją Dziewczyny!

Co się będzie działo?

Po pierwsze KIERMASZ – spodziewajcie się ponad pięćdziesięciu wystawców i wystawczyń z całej Polski. Rzemiosło w najróżniejszej postaci, wellness, biżuteria, dodatki, akcesoria, moda i uroda. Długo czekaliśmy, żeby się z nimi spotkać na żywo!

 

Po drugie: WARSZTATY (na żywo z zachowaniem dystansu oraz wszelkich środków ostrożności)

*Erotyka na tamborki. Warsztaty hafciarskie z Lucky Shirt -  „stworzymy erotyczne dzieła sztuki hafciarskiej”, jak mówi prowadząca Ewelina Klećkowska

*Rzemieślnicze warsztaty z Emilią Jasińską, współzałożycielką Słonecznego Splotu. Podczas warsztatów będzie można nauczyć się wyplatać makramowe cycuszki, oryginalną formę Emilii

*Pokaz gadżetów erotycznych Lula Pink: „Będziemy ze stanowiskiem do zakupów i warsztatami / pokazem typu amway, żeby wspólnie z Wami zbudować piramidę -niefinansową - wokół tematu pozytywnej seksualności! Stwórzcie z nami przestrzeń, w której każda osoba może być sobą, jednocześnie odpływając w świat najskrytszych, erotycznych fantazji”

 

Po trzecie: SPOTKANIA (na żywo w dużej sali z zachowaniem dystansu i wszelkich środków ostrożności oraz online na żywo na Instagramie @zwyklezycie_magazyn)

1. Od body neutral do body positive – spotkanie z dziewczynami z fundacji Kobiety bez Diety - Agatą Ziemnicką i Kasią Błażejewska-Stuhr z gościnnym udziałem Kai Szulczewskiej z Ciałopozytyw / niedziela, godz. 13

2. Porozmawiajmy o eko menstruacji. Spotkanie z udziałem projektantów czyścika do kubeczka Emanui: Igą Słowik i Pulem Lequey i eko działaczki Arety Szpury – spotkanie na IS @zwyklezycie_magazyn. Czy w Polsce menstruacja to wciąż tabu? Jak to wygląda w Szwecji? Ile rocznie podpasek i tamponów zużywa się na świecie? Dlaczego ekologia i menstruacja powinny iść w parze? Spotkanie na IG @zwyklezycie_magazyn, niedziela, godz. 19.

3. Kim są rozbójniczki Grażyny Plebanek? Dlaczego opowiadamy ich historię? Z autorką książki "Rozbójniczki. Opowieść o ważnych kobietach" porozmawia Karolina Sulej. Spotkanie hybrydowe na żywo, sobota godz. 13.

Fot. materiały prasowe