To ważne, w jaki sposób mówi się o prawach kobiet, seksualności, o pozytywnym podejściu do ciała i zmysłów. Postanowiłyśmy działać – jak potrafimy najlepiej – aby coś lub kogoś w tej kwestii zmienić. Oddajemy głos kobietom oraz wszystkim tym, którym równe prawa i tolerancja nie są obce. Wierzymy, że razem możemy zdziałać dużo dobrego. Dlatego stworzyłyśmy magazyn „G’rls ROOM”, który właśnie trzymacie w rękach. Mamy nadzieję, że da wam siłę, zainspiruje do działania, że poczujecie jego pozytywną energię!

Postawiłyśmy na treści autentyczne i emocjonalne, które przekazujemy wam w formie starannie przygotowanych wywiadów, artykułów o tym, co istotne, refleksyjnych felietonów, zmysłowych opowiadań i zaskakujących ilustracji. Długo wybierałyśmy papier i format. Wiele wieczorów spędziłyśmy też nad szatą graficzną, aby lektura magazynu była dla was jak najprzyjemniejsza, bo uważamy, że odnajdywanie na każdym kroku nawet drobnych przyjemności nadaje życiu sens.

Oddajemy głos kobietom oraz wszystkim tym, którym równe prawa i tolerancja nie są obce. Wierzymy, że razem możemy zdziałać dużo dobrego

Od dawna publikujemy w internecie i wiemy, że hasztag czy selfie może mieć realną siłę sprawczą – polityczną i ekonomiczną moc, która potrafi zmienić świat. Jednak najważniejsze bodźce odczuwamy właśnie poprzez dotyk, smak czy zapach. Dlatego potrzebny był nam papier, żeby być bliżej was, a także po to, żeby tematy, które dotąd poruszałyśmy wyłącznie w magazynie online entertheroom.pl, stały się fragmentem waszego otoczenia, żebyście mogli zawsze po nie sięgnąć na półkę czy wyjąć z ulubionej szuflady przy łóżku.

#thefutureisfemale

Kobiety wywalczyły sporo na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat, jednak dużo jest jeszcze do zrobienia. Nadal nie mamy zagwarantowanych podstawowych praw, brakuje edukacji seksualnej, na ulicach i w mediach szerzy się seksizm i mowa nienawiści, a zamiast obalać bariery tworzy się kolejne. Przerażające jest, że co trzecia z nas pada ofiarą przemocy, a menstruacja wciąż bywa powodem do lekceważenia. Długo można wymieniać. Dlatego działamy, bo chcemy, żeby było lepiej. Chcemy więcej. Dla siebie i dla tych, którzy są spychani na margines, bo są w jakikolwiek sposób inni. Biegniemy po wszystko. Nikt nas nie zatrzyma!

Dziewczyny z „G’rls ROOM”

Instagram G'rls Room

object(stdClass)#928 (3) { ["error_type"]=> string(23) "OAuthRateLimitException" ["code"]=> int(429) ["error_message"]=> string(179) "You have exceeded the maximum number of requests per hour. You have performed a total of 1083 requests in the last hour. Our general maximum limit is set at 500 requests per hour." }

Sorry something went wrong. Here is the possible list of errors:

  • Error loading user profile items